top of page

TEENUSED

Kehateraapia ja Massaaž

Kehateraapia ja massaaži valdkonnas leiad laia valiku heaolu tõstvaid ja stressi ning pingeid maandavaid hoolitsusi.
Massöörina oman kogemust üle 18 aasta, kehatasandil inimestega töötamine ja harmoonilise terviklikkuse loomine on olnud mu elu lahutamatu osa. Läbi aastate olen omandanud erinevaid massaažitehnikaid, kuid jäänud siiski oma lemmikute juurde. Juhindun massaažiteraapiaid tehes läbi tajupõhise tunnetuse, mis tuleneb läbi süvaintuitsiooni ja käte all kogetavast energiablokeeringute tundmustest.

Lisaväärtusena teen alati juurde peamassaaži, mis kui `kirss tordile` ühendab kogu massaažiteraapia tervendavalt üheks tervikuks.
Massaažidest on esindatud kõik klientide lemmikud - Klassikaline massaaž, Tai massaaž kehale ja eraldi jalgadele, Aroomi massaaž ning Idamaine peamassaaž.

Kehateraapia valdkonnas pakun võimalust kogeda erilist ja paljudele lemmikuks saanud Kraniosakraal Resonantsteraapiat

Kraniosakraal Resonantsteraapia on kehatöö terapeutiline meetod, mis töötab närvisüsteemiga ja vabastab kehast pehmelt sügavaid pingeid ja traumasid.  Baseerub väga headele anatoomia-, füsioloogia, embrüoloogia- ning kaasaegsetele neurobioloogia alastele teadmistele ja avastustele. Töötan praktikuna ja arendan selles tajupõhist tunnetust alates 2017 aastast.

Kraniosakraal Resonantsteraapia on ainulaadne keha tervendusmeetod nii oma lähenemisviisilt kui ka kogetava tulemuse poolest. See on teraapia viis, mida võib lühidalt kokku võtta sõnapaariga: aku laadimine ehk keha isetervendusmehhanismi aktiveerimine.

 

Kehateraapia teenuste seast leiad erilise Aroma Touch ehk Aroomipuudutuse

Aroomi puudutus on tehnika, milles kasutan puhtaid terapeutilisi õlisid - aitab taastada keha energiavarud ja mõjub tervendavalt kogu immuunsüsteemile. 

Näohooldused

Näohooldustes kasutan kolme tõhusat sarja, Germaine de CapucciniSesderma ja LoodusSPA.
Sobiva hoolduse valime koos, arvestades naha hetke vajadusi, naha tüüpi, muresid ja ootuseid.

Germaine de Capuccini tootesarjal on 50 aastane kogemus ekspertnahahoolduses üle 80-es riigis, omades väärtustena professionaalsust, innovatsiooni ja sotsiaalset pühendumist. Sarja logol on LUIK, mille tunned ära hinnakirjas, on loodud sarja asutaja Carmen Vidali poolt sümboliseerides ideaalselt brändi loomust - elegants, rahulikkus, ilu, puhtus.

"Ilu on tugevus, see on sarm, see on ennekõike isiklik suhtumine, spirituaalne kvaliteet" (Carmen Vidal).

Germaine de Capuccini tootesarja hooldused seavad esikohale Sinu ilu ja vajadused - et tunneksid end erilisena, unikaalsena ja kordumatuna. Hooldused on vananemist ennetavad, niisutavad, sära andvad, puhastavad ning sobivad kõikidele nahatüüpidele.

Erihoolduste seast leiad laia valiku innovaatilisi ja luksuslikke hoolduseid, mille tulemused on nähtavad juba peale esimest korda. 

Germaine de Capuccini erihooldused on Sulle, kui soovid ühtlustada nahatooni ja lisada jumele sära, ennetada või vähendada vananemisilminguid ning kogeda eksklusiivset massaažitehnikat, kogeda "lifting" efekti ja vabaneda väsimuse märkidest C-vitamiiniga, vähendada kortse ilma süstideta või vähendada pigmendilaike. 

Kõik erihoolduste põhjalikumad kirjeldused leiad Hinnakirjas iga hoolitsuse juurest.

Mediderma on dermatoloogide loodud 25 aastase kogemusega laboratoorium. Üks juhtivatest dermatoloogidest, Dr. Gabriel Serrano, lõi ka Sesderma Laboratooriumi, mis on üks tuntumaid rahvusvahelisi nahahoolduslaboreid ning esindatud enam kui 60-es riigis. Nahahooldustoodete väljatöötamisel on olulisemad väärtused: kvaliteet, tõhusus ja ohutus

Sesderma ja Mediderma kannavad endas motot: "Oma nahka kuulates".

Mediderma/ Sesderma hooldused keskenduvad keemilistele koorimistele uuenduslikul viisil.
Keemiline koorimine on tõhus akne ja teiste nahaprobleemide korral - aitab parandada ebaühtlast nahastruktuuri, tasandada pindmisi kortsujooni, reguleerida liigset rasueritustpõletikulise akne ravi ning pigmendilaikude vähendamine

Mediderma/ Sesderma hooldused ja nende kirjeldused leiad mugavalt kodulehe Hinnakirja rubriigis. 

LoodusSPA tõeline spaahoolitsus põhineb 100% puhtal Eestis valmistatud looduskosmeetikal. LoodusSPA on looduskosmeetika, mis kasutab üksnes parimaid kvaliteetseid koostisosi ega sisalda sünteetilisi lõhna-, värvi- ega säilitusaineid, mineraalõlisid ega parabeene. 
LoodusSPA toodetest oleme loonud lõõgastava näohoolitsuse, mis on tõhus, pakub meelerahu ning kaasab kogu keha ja meeled.

Hoolitsuste variandid ja kirjeldused on leitavad kodulehel Hinnakirjas.

Ilu

Ilu valdkonnast leiad kõik klassikalised iluprotseduurid nagu ripsmete ja kulmude värvimine, Alessandro SPA maniküür ja pediküür ning depilatsioon.

Meik ja Soeng

Toon klientides esile nende loomuliku ilu, kasutades Jane Iredale professionaalset meigisarja.

Pakun päeva-, õhtu-, foto- ja pruudijumestust.

 

Lisaks meigile pakun täisteenusena ka soengu loomist. Piduliku soenguna on valikus  kerge kinnine soeng, klassikaline lokk, krepp ja sirgendamine.

Koostööpartneritena on fotograafid: Kai Kuusik-Greenbaum ja Grete Mäe.

Minu valikust leiad ka välja töötatud individuaalkoolituse "Mineraaljumestus iseendale", mille võid võtta kas üksi või sõbrannaga koos.

370034 E-Lab Model Mesoboost.jpg

uus noorus ja värskus sinu näol

Mesoboost tehnoloogia - Nähtavad tulemused lühema ajaga
Kiire, Tõhus, Valutu

1,5h 130€  
Parima tulemuse jaoks soovitame 3 korra hooldust 10 päevase intervalliga hinnaga 350€

Kehateraapia ja Massaaž
Näohooldused
Iluteenused
Meik ja Soeng
Minust
ELU JA ILU ARMASTAJA

Minu väärtused ja põhimõtted

Minu elu motoks on olnud üksnes ja alati ARMASTUS.

Huvitun kõigest, mis on silmale nähtamatu ning tajun maailma ja inimesi erilisel tunnetuslikul viisil. 

Olen kahe poja ema, ettevõtja, rakenduspsühholoog,
MerRose OÜ asutaja, ilulooja ja kehatöö praktik. 

Iluloojana tööd tehes lähtun alati sisust, hingelisest lähenemisest, milles on eriline puudutus – süvaintuitsioon läbi tunnetuste, tajumise ja tervendamise võime. Minu jaoks on väga oluline ilus ja harmooniline suhe iseendaga. See annab sügava tasakaalu ning minu soov on jagada harmooniat enda ümber kõigile, kes seda vajavad.

Õnnelik NAINE

Minu tee endani on olnud pikk, täis katsumusi, küll naeru, küll pisaraid.. aga tänaseks olen jõudnud vabaduseni.
Vabaduseni teha seda, mis minu hinge sütitab. 

 

Olen käinud oma elus läbi sügavaid vaimseid protsesse, raputavaid hingelisi kogemusi ja elulisi pöördepunkte. Tean ka, mida tähendab probleemne nahk ning kuidas see mõjutab meid ka seespidiselt, meie tundeid, enesehinnangut. 

Inimeste armastamine kõnetab mind väga ja mulle meeldib mõelda, et kogu meie loomus ja olemus koosneb armastusekangast. Pole tähtis, kas uskuda selle olemasollu või mitte, see on meie kõigi asendamatu osa.

 

Pean end õnnelikuks naiseks kuna olen ühendanud oma töö kirega elu vastu. 

Mind inspireerib igapäevane ühendus iseenda väega ja kõige sellega millest hinges vaimustun.

Elan rõõmus ja suurenenud rahutundes, rohkem kui eales varem.

Armastan oma tegemisi ja inimesi enda ümber ning kannan endas sügavat soovi panna inimesi tundma end ilusatena nii välis- kui seespidiselt.

 

Oled ilus ja alati südamest oodatud!

 

Armastusena♡

Merje

MERJE SAGOR

Haridus ja kogemused

Näo- ja kehahoolduse ja sh klassikalise kehamassaaži, jumestuse, käte- ja jalgade hoolduse põhjalikud teadmised on omandatud Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite Erakoolis (2001-2003). 

Töötan ilu ja kehatöö valdkonnas juba 19 aastat.

Lisaks iluvaldkonnale oman rakenduspsühholoogia kõrgharidust Mainori Kõrgkoolist spetsialiseerumisega personalijuhtimisele. (2005-2008)

Psühholoogia ning inimese ja eelkõige ka iseenda sügavuti mõistmine on mind köitnud juba lapsepõlvest. 

 

Töötasin 4 aastat rahvusvahelises ettevõttes Inchcape Motors Estonia, personali- ja kliendisuhete ametikohal, tehes igapäevaselt koostööd ettevõtte 80 töötajaga. 

Eneseareng

Psühhodraama enesearengu kursus (Küllike Lillestik 2016-2017), mis arendas julgust käia oma teed, arendada elus loovust ja erilisust. Täienes tunnetamise oskus, võime sügavalt mõista ning juhtida tundeid ja inimsuhteid. 

MethodRaie enesearengu kursus „Kuidas piiratud jõuga mitteteadlik inimene muutub teadlikuks aktiveeritud jõuga Loojaks“ (Kristiina Raie, 9k, 2018). Kursus ja üliteadvuse praktikad on muutnud minu reaalsust ja tajutava maailmapildi avardumist. 

Kursus on toonud mind endaga sügavuti kontakti. Olen omandanud tehnikad, kuidas vaigistada mõtteid, tegeleda kerguses aktiivsete igapäevaste teemadega, kuidas neid eneses vabastada ja püsida täielikus kohalolus. Tajun tugevamalt iseennast, erinevaid inimesi, olukordi, energiaid ja ruumienergeetikat. 

Energiameditsiin EEM Eden Energy Medicine (Donna Eden, David Feinstein, 2k, 2019). 

Energiameditsiin on Donna Edeni välja töötatud teekond tervise ja vitaalsuseni. See on teraapiavorm inimkeha üheksa bioenergeetilise tasandi tasakaalustamiseks ja keha enesetervendusvõime taastamiseks. Teraapia käigus toimub keha energeetilise tasakaalu testimine ja ebatervete energiamustrite korrigeerimine. 

Kehatöö

Praktiseerin massaaži ja kehatööd aastast 2003, Kraniosakraal Resonantsteraapiat aastast 2017. 

Kraniosakraal Resonatsteraapia praktiseerimise tulemusel on arenenud ja tugevnenud võime tajuda läbi oma käte ja südame sisemisse vaikusesse ankurdatud liikumise eri tasandeid inimkehas.

Olen läbinud 5-st moodulist 2 (2017 ja 2020), st grupitundides 200h + 50 dokumenteeritud sessiooni ja 100h kodutööd sertifikaadi saamiseks. Õpetaja Chintan Veet on rahvusvaheliselt tunnustatud Kraniosakraal Resonants terapeut ja õpetaja. Chintan Veet õpetab Kraniosakraal Resonantsteraapia meetodit juba üle 20 aasta ning omab meetodi kooli.

Olen õppinud klassikalist massaaži (2003 ja 40h - 2014), Tai massaaži (70h, 2013), Tai akupunktuur massaaži (Noam Tyroler, 35h - 2013), India peamassaaži (10h, 2014), Tai jalamassaaži (10h, 2014).

Olen läbinud Traditsioonilise USUI Reiki esimese astme koolituse (Tiina Mirka, 2015). Reiki tähendab Universaalse Väe kogemust, olles üks paljudest tervendusmeetoditest, mille käigus puhastatakse, tasakaalustatakse inimese energiakeha ja vabastatakse blokeerinud energia. 

Aromatouch tehnika Aroomipuudutuse läbiviimiseks DoTerra terapeutiliste eeterlike õlidega (2018).

Näohooldused

Olen täiendanud end näohoolduste valdkonnas järgmistel koolitustel: Kosmeetikute Liidu erinevad koolitused (2003-2006), Biodroga Toote ja teenuse treening (apr 2013), Mediderma Keemilised koorimised (apr 2013), Target Nanopeel System keemiline koorimine (2013), Biodroga, Biodroga MD tootekoolitus (veeb 2018), ESTMASTER, Näo rekonstrueeriv massaaž näoovaali taastamiseks (18h, dets 2019) tippkoolitaja Natalia Maslova käe all; Germaine de Capuccini tootesarja koolitused (jun-jul 2021), Germaine de Capuccini Expert Lab (Mesoboost) rahvusvaheline seminar (apr 2022).

Professionaalne rahvusvahelise sertifikaadiga meigikunstnik

Olen õppinud jumestust jumestaja Ene Viks’i käe all Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite erakoolis (200h, 2002), Glow Make Up School – „Beauty Make up“ algajate- ja „Fashion Make up“ edasijõudnute profimeigikoolitus jumestaja Lana Vallo käe all (170h, 2013), IMC International Make UP School „Beauty Make up“ kursus (200h, 2019) koolitaja Alice Lepik’u käe all. 

Soengud

Olen läbinud Aili Puss’i koolituse „Pidulikud soengud – kiirelt ja lihtsalt (8h, 2019) õppides klassikalist lokki, mis on naiselikult õrn ja õhuline, jättes juustesse voolujoonelise liikuvuse.

Haridus ja Kogemused
bottom of page